KONST / Litografier / Färglitografi 5486803
nr 548 6803
Färglitografi
Signerad Nils G Stenqvist 1975, 19/50, jordvarelse, mediterande, 18x12
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 oktober 2008
kl 16:44:59
300 kr
400 kr
500 kr